Motorové oleje SELENIA

Blog image

Oleje pod Talianskou značkou FL siahajú hystoricky až do roku 1910 kedy bola táto značka zalozená ako súčasť divízie mazív spoločnosti FIAT s cieľom vyrábať "prvé plnenie" mazív pre všetky osobné vozidlá FIAT, a začala vyrábať aj motorový olej spustením výroby prvého nákladného automobilu FIAT. Sezione Lubrificante vždy vyvíjala svoj vlastný multifunkčný a syntetický olej a za niekoľko desatročí sa zmenila na veľkú medzinárodnú spoločnosť, ktorá v roku 2000 opustila výhradnú výrobu pre Fiat a zakladá FL Selénia, kde následne zlučuje najväčšie mezdinárodné spoločnosti vo výrobe a aditivácii motorových olejov. Petronas v roku 2008 ziskal aj značku FL selénia, ktorá nikdy úplne neopustila spoluprácu s Fiat a preto sú tieto oleje do dnes najvhodnejšie pre túto značku automobilov a dá sa povedať, že značka sa vrátila späť do Talianska.

Už pri vzniku sa stala popredným výrobcom olejov a mazív, Dnes patrí medzi top výrobcov zabezpečujúcich výrobou a distribúciou mazív, motorových olejov a prevádzkových kvapalín používaných v motoroch osobných a nákladných vozidiel, motocyklov, poľnohospodárskych strojov a strojov pre zemné práce.

Motorové oleje Selénia poskytujú vysokú úroveň kvality, spoľahlivosti a šetrnosti voči životnému prostrediu. Vďaka spolupráci s konštruktérmi motorov je spoločnosť Selénia s predstihom oboznámená so všetkými technickými inováciami, a ich použitie zaručuje jeho produktom vysokú pozíciu medzi najlepšími výrobkami zodpovedajúcimi aktuálnym požiadavkám technológie motorov.

Spoločnosť Selénia neustále reaguje na trhové zmeny prostredníctvom vývoja a prispôsobenia produktov individuálnym potrebám zákazníkov. Vďaka technickému výskumu Selénia obsadila miesto lídra v odbore mazív pre poľnohospodárske stroje a zariadenia.


motorové oleje selenia

Pridať komentár

Komentáre (0)

Zatiaľ žiadne.