Povedali o nás

Ocenenie práce všetkých od 123 obchodov

Naše dlhoročné skúsenosti, internetové obchody s referenciami našich zákazníkov a pravidelných odberateľov, k tomu naša kamenná predajňa v Bratislave je garanciou bezpečného nákupu. Bezpečný nákup - overené zákazníkmi.

Porovnávače cien tovaru ako sú Heureka.sk, najnákup a mnoho ďalších ponúkajú nezávislé referencie a hodnotenie obchodov iba od reálnych zákazníkov a tým dávajú nakupujúcim informáciu o tom, aké kvalitné sú služby daného obchodu. Táto a podobné služby sa pýtajú formou dotazníka naozaj len zákazníkov, ktorí v obchode nakúpili. Recenziu na obchod môžu napísať len registrovaný a overený zákazník, čo zaručuje pravdivosť recenzie a minimalizuje falošná hodnotenie Takéto nezávislé hodnotenie je dobrovoľné a vykonáva sa vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde emailom po nákupe v obchode. Cieľom je získať od zákazníka objektívny a nezávislý názor na obchod v ktorom sa nákup uskutočnil, dáva tak priestor vyniknúť kvalitou a spoľahlivosťou ponúkaných služieb.

Recenzie a ocenenie našej práce, hodnotenia a názory na jeden z našich obchodov skupine 123CREW - obchod s olejmi, mazivami, filtre a príslušenstvom - jeden z najúspešnejších, každoročne oceňovaných obchodov na Slovenskom a Českom internetovom trhu.

Recenzie heuréka.sk   Recenzie najnákup.sk

referencie obchodu 123-olej.sk,